+371 29564547 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

  Web dizaina mērķi

  Web dizaina mērķi

  viegla navigacijaWeb dizaina galvenais mērķis ir izveidot lietotājiem - jūsu klientiem vai partneriem - ērti lietojamu vietni.  Tīmekļa lapas dizains  rada jūsu apmeklētājam pirmo iespaidu par jums;  un, ja tas nav pozitīvs, tad  otras iespējas var arī nebūt.
  Tīmekļa vietnes dizainam jābūt pievilcīgam un atbilstoši jāattēlo jūsu uzņēmums. Tā ir jūsu uzņēmuma seja internetā, un tai jābūt viegli atpazīstamai. Sevišķi svarīgi tas ir uzņēmumiem, kuriem jau ir sava īpaša korporatīvā identitāte.

  Viegla navigācija
  Vietnes apmeklētāji vēlas ātri un viegli atrast to, ko viņi meklē, tāpēc nenoliedzama ir vienkāršas navigācijas nozīme gan datorā, gan mobilajās ierīcēs. Navigācija jāveic pēc iespējas vienkāršāk un skaidrāk.

  Lapas ātruma optimizācija
  Dizaina elementu optimizācija ir svarīgs solis kompetenta web dizaina veidošanā. Ir jācenšas izmantot labas kvalitātes attēlus ar vēlamo krāsu balansu, savukārt dizaina elementiem jābūt pietiekami viegliem, lai lapa atvērtos 2-3 sekundēs. Vairumam lapas apmeklētāju nebūs pacietības gaidīt pat 10 sekundes līdz jūsu lapa atvērsies.

  Programmēšana
  HTML koda izveide un programmēšana ir jūsu vietnes izstrādes pēdējais posms. Tās apmeklētāji nāk no dažādām ierīcēm un pārlūkprogrammām, tāpēc vietnei visos gadījumos vajadzētu būt redzamai bez traucējumiem. Turklāt lapa būtu jāizveido ar uzsvaru uz SEO optimizāciju un pareizi izvēlētu meklētājprogrammu.

  Pieteikums

  paredzami rezultatiParedzamie rezultāti
  Atkarībā no iepriekšējas vienošanās jūs varatb iegūt:
  • Tipisku (standarta) lapas dizainu (.jpg, .psd, .Xd);
  • Tipisku (standarta) tīmekļa laps (.html, .css, .js) izkārtojumu.

  Par web dizaina procesu
  Vietnes izveides procesā dizains aizņem lielāko laika daļu. Papildus koordinētajam komandas darbam mums ir vajadzīgi daudzi apstiprinājumi un lēmumi. Darbs sākas tūlīt pēc līguma parakstīšanas un priekšapmaksas. Pirmos attēlus var sagaidīt 4 - 5 dienu laikā. Jo ātrāk jūs sniegsiet mums savu viedokli vai atsauksmes, jo ātrāk mēs varēsim turpināt darbu. Šīs darbības turpinās, līdz mēs vienojamies par dizainu, kas atbilst jūsu un mūsu iecerēm un prasībām. Pēc tam mēs sākam strādāt pie iekšējām lapām, un kopīgi ar jums vienojamies par visu lapu izstrādi, izdarot grozījumus vai izmaiņas. Parasti uzņēmuma mājas lapas vai tiešsaistes veikala (līdz 10 standarta lapām) dizains aizņem 3-4 nedēļas. Daudzējādā ziņā laiks ir atkarīgs no klienta reakcijas ātruma.

  Ko darīt, ja jums nepatīk dizains?
  Lai izvairītos no šādām situācijām, mēs vispirms cenšamies uzzināt vairāk par to, ko jūs sagaidāt no mums:
  • Vietnes struktūra;
  • Navigācijas galvenā izvēlne;
  • Galvenās lapas struktūra;
  • Zīmola krāsas;
  • Konkurentu vietnes;
  • Vietnes, kuru dizains jums patīk;
  • Vietnes, kuru funkcionalitāte jums patīk;
  • Vēlamā grafika un vizualitāte (attēli);
  • Vēlamie teksta fonti.
  Jo vairāk informācijas mums sniegsiet, jo vieglāk būs izveidot vietni, kas jums patīk. Jums ir tieša piekļuve jebkuram no mūsu speciālistiem, lai uzdotu jūs interesējošos jautājumus.

  Uncategorised

  Mūsu vērtējums: 100% - 3 votes

  100%